user_mobilelogo

product 2

product 3

product 4

product 5

Vážený zákazníci, majitelia ERP

upozorňujeme vás na dôležité legislatívne informácie z Ministerstva financií SR o používaní kníh ERP vyrobených pred rokom 2014.

Vzhľadom na to, že boli určité podnety od viacerých majiteľov ERP o uložených sankciách z dôvodu nekompletných údajov v knihe ERP, by sme vám chceli dať do pozornosti nasledujúcu skutočnosť

Vypĺňanie kníh ERP vytlačených pred rokom 2014

„Vzhľadom na zmeny v knihe ERP a v záujme toho, aby si podnikateľ nemusel kupovať novú knihu ERP, je potrebné aby si knihu ERP upravil na nové znenie sám, t.j. popisy v nich napr. doplnil rukou, ak je to možné, alebo prelepil pôvodný popis jeho platným znením. Nadväzne na jednotlivé novely sa v knihe ERP nepridávali nové kolónky, ale u niektorých sa zmenil len ich popis, t.j. je postačujúce len urobiť aktuálny popis kolónky.“

V záujme toho, aby majiteľ pokladnice nebol sankcionovaný na základe §16a písmena u je nutné, aby jednotlivé kolónky boli doplnené. Ako má vyzerať popis jednotlivých kolóniek podľa vyššie uvedeného paragrafu, môžete vidieť tu.

V zmysle vyššie uvedených legislatívnych zmien Vám ponúkame možnosť zakúpenia nálepiek pre knihu ERP, ktorými opravíte kolónky. Vyhnete sa tak ručnému dopisovaniu a zbytočným chybám. Svoje objednávky posielajte na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

Kontakt

Pro POPULO, spol. s ručením obmedzeným

Nemocničná 206/2         Tel: 0905/500 084
968 01 Nová Baňa        propopulo@propopulo.sk
Slovenská republika