user_mobilelogo

product 2

product 3

product 4

product 5

Zariadenia FiskalPRO ponúkajú niekoľko kombinácií použitia pre vaše prevádzky cez klasickú pokladnicu, platobný terminál, klasická fiskálna tlačiareň pre dotykový systém POS.

3v1

FiskalPRO – All In One

Jedno zariadenie s mnohými funkciami. Unikátne riešenie, ktoré nahradí registračnú pokladnicu, fiskálnu tlačiareň a platobní terminál vo Vašej prevádzke. Malá, kompaktná, mobilná a výkonná All In One registračná pokladnica.

FiskalPRO môžete začať používať len ako registračnú pokladnicu alebo ako platobný terminál. Vždy s jednoduchým a intuitívnym ovládaním a množstvom doplnkových funkcií. K FiskalPRO je možné pripojiť periférie – čítačku čiarových kódov, peňažnú zásuvku, alebo externú klávesnicu.

 

RÝCHLY PREDAJ

Predávate veľké množstvo položiek, často sa opakujúci sortiment alebo využívate EAN kódy? Kombináciou FiskalPRO s externou klávesnicou, čítačkou čiarových  kódov alebo oboma, získate nástroj pre efektívne odbavenie veľkého množstva zákazníkov a produktov v krátkom čase. Klávesnica zaisťuje presné a spoľahlivé zadávanie položiek na predaj. Všetko elegantne umiestnené na kompaktnom stojane Vás naviac nebude obmedzovať využiť toto riešenie aj na malom predajnom pulte.

 

MOBILNÝ ČAŠNÍK

FiskalPRO Mobile – mobilný čašník

Ušetrite si veľa zbytočne nabehaných kilometrov, zabudnite na objednávky zákazníkov na papierových lístkoch a nesprávne zadané čiastky do platobného terminálu. Dajte zákazníkom voľbu kedykoľvek sa rozhodnúť o spôsobe platby a svoje rozhodnutie zmeniť. S FiskalPRO Mobile bude mať vždy pri sebe všetko, čo potrebuje pre obslúženie zákazníka rovno pri stole, od A do Z. Aplikácia pre obsluhu predaja na Androidovom zariadení, komunikujúce s fiskálnou tlačiarňou a platobným terminálom FiskalPRO v jednom.

 

DOTYKOVÉ RIEŠENIA

Moderné technológie s radou výhod, ktoré oceníte ako v gastro prevádzkach tak aj v maloobchodnej predajni alebo retailovom obchode. Prehľadné a ergonomické ovládanie aplikácie FiskalPRO Mobile na vami vybranom Androidovom zariadení. Terminál FiskalPRO zaisťuje okrem tlače účteniek aj akceptáciu platobných kariet a taktiež funkciu zákazníckeho displeja. K jednému terminálu môžete mať pripojených viac mobilných aplikácií a byť tak ešte efektívnejší.

 

Kontakt

Pro POPULO, spol. s ručením obmedzeným

Nemocničná 206/2         Tel: 0905/500 084
968 01 Nová Baňa        propopulo@propopulo.sk
Slovenská republika